Szkoła Skierniewice

Szkoła to miejsce, gdzie pierwsze skrzypce gra edukacja. Udział w zajęciach szkolnych to możliwość nabywanie niezbędnej wiedzy, która potrzebna będzie przy ważnych egzaminach. Każdy uczeń uczęszczający do liceum, technikum, czy zawodówki doskonale zdaje sobie sprawę, że zdobytą wiedzę, jak i informacji ze szkoły nie da się przecenić. W życiu młodzieży codzienne uczestnictwo w szkole to także spotkania z przyjaciółmi. Codzienne życie szkoły to także nauczyciele, którzy przekazują wiedzę, ale również edukują dzieci i młodzież w kontekście właściwego postępowania w życiu codziennym. W naszej szkole stawiamy także na aktywność sportową. Osiągamy wiele sukcesów sportowych, a jednym z nich jest III miejsce w tenisie stołowym podczas zawodów powiatowych, które zajęli nasi podopieczni. Ponadto nasza szkoła kładzie ogromny nacisk na krzewienie tradycji i historii. Doskonałym przykładem aktualności w ramach akcji „Szkoła Pamięta” uczniowie przygotowali kalendarz, w jakim zaprezentowane zostały ważne postaci i wydarzenia bezpośrednio związane z historią Skierniewic.

Szkoła Skierniewice No Problem zaprasza do udziału w zajęciach dzieci, uczniów, młodzież starszą i dorosłych. Szeroki wachlarz zajęć dla każdego

Zespół szkół nr 3 w Skierniewicach zaprasza do udziału w zajęciach osoby młodsze, młodzież, a także rodziców. W zespole szkół nr 3 odbywają się nie tylko różnego rodzaju zajęcia, ale także konkursy, które skierowane są do wszystkich uczestników. Liczne zajęcia sportowe w naszej szkole to z pewnością doskonała informacja dla każdego chłopaka. Z kolei każda nastolatka znajdzie interesujące konkursy, w których udział pozwoli wzbogacić wiedzę. Wszystkich zainteresowanych uczniów zapraszamy do placówki, zapewniając wszystkie potrzebne narzędzia dostępności potrzebne do efektywnego zdobywania wiedzy.

Pracownicy szkoły No Problem to wykwalifikowani nauczyciele języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

Sukces każdej placówki szkolnej to nie tylko ciekawy wachlarz zajęć, ale również wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Już pierwsze spotkanie z naszymi nauczycielami pokazuje jak ważne dla nas jest połączenie wiedzy, i nietuzinkowych sposobów efektywnego nauczania. W naszym składzie specjalistów z różnych dziedzin naukowych posiadamy kadrę, która przygotuje do najważniejszych egzaminów, a także pozwoli wziąć udział w dowolnym konkursie. W ramach nauki języków obcych kierujemy się przede wszystkim efektywnością. Dlatego też nasz własny program autorski stworzony został głównie w oparciu o skuteczne nauczanie. Wszystkie zajęcia prowadzone są w grupach 6-osobowych i trwają 45 minut. Dzięki właściwemu połączeniu ważnych elementów oraz nowoczesnych metod, tj. gry, ćwiczenia plastyczne, quizy, każdy z uczestników zajęć w sposób bezstresowy i efektywny opanowuje materiał.

Szkoła podstawowa z języka angielskiego. Sprawdź poziomy kursów na język angielski

W naszej szkole posiadamy wiele kursów języka angielskiego. Dla dzieci do 3 klasy zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w małych grupach. Z kolei dla uczniów z klas 4-6, gimnazjum oraz liceum zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu, gdzie jedne to 60-minutowa lekcja w mniejszej grupie, a kolejne to 90-minutowa lekcja o charakterze interaktywnym. Z kolei dla grup dorosłych zazwyczaj odbywa się jedno spotkanie w tygodniu, ale często 90-minutowe. Nasze kursy języka angielskiego przygotowują do matury, FCE, CAE, CPE oraz innych egzaminów. Nasi uczniowie to przede wszystkim osoby, które swoje prawo do nauki traktują bardzo poważnie. Sprawdź naszą ofertę, odwiedź placówkę i zapisz się na ekscytujące zajęcia, poszerzając własne horyzonty.

Szkoła językowa No Problem dla uczniów klas IV-VIII

Szkoła podstawowa No Problem na terenie miasta Skierniewice to doskonałe miejsce do nauki języków obcych. Doskonale odnajdują się w u nas zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Oferujemy wysokiej jakości kształcenie z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktycznych w językach obcych. Posiadamy doskonale zorganizowaną, doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę nauczycieli. Zajęcia prowadzone są w miłej i przyjemnej atmosferze, co pozwala na efektywne wykorzystanie czasu uczniów. Jako doświadczonej placówce edukacyjnej, naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu nauczenia, który jednocześnie idealnie dopasowany jest do potrzeb i umiejętności uczniów.

Poszerzanie własnych horyzontów poprzez naukę języka obcego to doskonała droga, która w przyszłości otwiera wiele możliwości. Zapisując swoje dziecko na zajęcia językowe, dajemy mu szanse na zapoznanie się z rytmem życia szkoły. Dlaczego nasza oferta jest idealna dla Państwa dziecka?

Poziom nauczania przez naszych nauczycieli jest niezwykle wysoki. W przyjaznej i miłej atmosferze skutecznie kształcimy dzieci.

Komfort i zadowolenie, ponieważ dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań uczniów, oferując lekcje na różnym poziomie i w różnych godzinach.

Cierpliwość i przyjazne nastawienie, to bardzo ważne elementy, dzięki którym utrzymujemy doskonałe relacje z uczniami, a to pozwala na efektywniejszą naukę.

Szkoła językowa No Problem to niezwykle popularne centrum językowe w Skierniewicach. Nasza szkoła swoją popularność i duże zainteresowanie zawdzięcza przede wszystkim świetnej kadrze fachowców. Ucząc się w szkole No Problem, języki obce przestają być problemem, a stają się ogromną korzyścią. Serdecznie zapraszamy na interesujące zajęcia w nowym roku szkolnym.