Rodzaje kursów

Dla najmłodszych
Przeznaczony dla dzieci poniżej 3 klasy szkoły podstawowej.
  • Raz w tygodniu spotkanie dwie lekcje po 45minut z małą przerwą, z czego pierwsza lekcja w małej grupie, a druga interaktywna.
  • albo dwa razy w tygodniu po dwie lekcje po 45minut
Dla szkoły podstawowej klasy 4-6
Dwa spotkania w tygodniu:
  • 60 minut lekcji w grupie (4-6 osób)
  • 90 minut lekcji interaktywnej
Dla gimnazjum
  • dwa spotkania w tygodniu: 90 minut lekcji w grupie (4-6 osób) i 90 min. lekcji interaktywnej, lub
  • dwa spotkania w tygodniu: 90 minut lekcji w grupie (4-6 osób) i 90 min. lekcji interaktywnej
Dla liceum
  • dwa spotkania w tygodniu: 60 minut lekcji w grupie (4-6 osób) i 90 min. lekcji interaktywnej, lub
  • dwa spotkania w tygodniu: 90 minut lekcji w grupie (4-6 osób) i 90 min. lekcji interaktywnej
Dla dorosłych
  • jedno lub dwa spotkania w tygodniu: 60 lub 90 minut.
Przygotowujące do matury, FCE, CAE, CPE i innych egzaminów
  • spotkania konwersacyjne, zwykle raz lub dwa razy w tygodniu po 90min.
Oferta dla firm

Prowadzimy kursy dla firm i w naszej siedzibie, i w siedzibie klienta, zarówno w formie zajęć grupowych jak i indywidualnych. Zajęcia mogą się odbywać w godzinach rannych, popołudniowych i wieczornych oraz w weekendy.
Z naszej oferty dotychczas skorzystali:


Szkoła posiada bibliotekę z kilkuset liczącymi się książkami do nauki j. angielskiego, i co roku ten zbiór uzupełnia. Dysponujemy dwudziestoma komputerami multimedialnymi.

W czasie zajęć interaktywnych (tzw. warsztatów), każdy otrzymuje swój komputer i każdy dostaje indywidualnie dobrane ćwiczenie do tego, co mu sprawia trudność. W tym sensie są to zajęcia indywidualne (tj. w sensie dostosowania do potrzeb ucznia) a w cenie lekcji grupowych.

Kształt kursu można dostosować do potrzeb kursantów.

Metody

Jest to nasz własny program autorski stworzony, kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność w Warszawie. Zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie 6 osobowych i trwają 45 minut. Dzięki połączeniu istotnych elementów oraz metod , takich jak gry, zabawy edukacyjne, ćwiczenia plastyczne, quizy, dzieci bezstresowo opanowują wszystkie elementy języka angielskiego.

Małe dzieci są bardzo entuzjastyczne, ale nie są w stanie skoncentrować swojej uwagi przez dłuższy czas, dlatego nasze zajęcia są urozmaicone zajęciami komputerowymi. O tym jak komputery przyciągają uwagę dzieci nie potrzeba chyba dużo pisać. Dzieci bawią się świetnie, a jednocześnie nieświadomie przyswajają język angielski.

Zawsze szczegółowo dostosowujemy nasz program do programu podręcznika szkolnego uczniów, którzy mają język angielski w szkole państwowej (podstawowej, gimnazjum, liceum,technikum, na uniwersytecie i in.). Uczniowie często przynoszą podręczniki szkolne na zajęcia u nas, żeby im z czymś pomóclub coś wytłumaczyć.

Nasza podstawowa zasada w tej kwestii brzmi: Najpierw materiał ze szkoły państwowej na piątki, a dopiero potem dodatkowy materiał i tym wyraźnie różnimy się od innych szkół, które nie biorą odpowiedzialności za stopnie w szkole państwowej. U nas Uczniowie piątkowi i szóstkowi nie nudzą się, lecz są od razu kierowani do wyższej grupy

To nie my wymyśliliśmy, żeby uczyć dzieci z podręczników szkolnych, to wymyślili rodzice dzieci, które uczyliśmy. My tylko to umożliwiliśmy dzięki komputerom.

Adres:

naprzeciw Centrum Kultury
ul. Reymonta 16D
 
96-100 Skierniewice

Kontakt:

zjankiewicz@post.pl
 
tel. 695 610 541
    
    (46) 832 65 39

Facebook

Otwarte:

Pn-Pt od 16:00 do 18:30
Sob od 10:15 do 12:00
 
dzwonić można codziennie od 10:00 do 21:00

Copyright © 2011 No Problem. All Rights Reserved.